Zespół

Start > Zespół

Eksperci od przetwarzania bioodpadów

Przełom w przetwarzaniu bioodpadów

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, łączących swoją wiedzę i umiejętności, aby wspólnie pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie przetwarzania bioodpadów. Każdy z nas wnosi unikalne kompetencje, które pozwalają nam w pełni wykorzystać potencjał technologii BIOSTRA i SOILREN.

skontaktuj się z nami

Poznaj nasz zespół:

Prof. dr hab. Jean Diatta

Prof. dr hab. Jean Diatta

Agrochemik, biogeochemik środowiska, profesor tytularny, kierujący Katedrą Chemii Rolnej i Biogeochemii Środowiska

Jean specjalizuje się w agrochemii i ochronie środowiska. Twórca rozwiązania i właściciel kilku innych patentów. W projekcie BIOSTRA nadzoruje naukowy proces wytwarzania produktu, jego dalszy rozwój oraz wprowadzanie kolejnych produktów do produkcji.

Marcin Motyka

Marcin Motyka

Prezes zarządu

Marcin posiada bogate doświadczenie w zakresie tworzenia i rozwijania innowacyjnych przedsięwzięć inwestycyjnych. W projekcie BIOSTRA odpowiada za promocję, komunikację oraz komercjalizację i internacjonalizację przedsięwzięcia.

Kazimierz Strzyżewski

Kazimierz Strzyżewski

Członek zarządu

Kazimierz zdobywał doświadczenie w przygotowaniu inwestycji. W projekcie BIOSTRA odpowiada za proces certyfikacji oraz wszelkie aspekty formalno-prawne przedsięwzięcia.

Paweł Klimek

Paweł Klimek

Członek zarządu

Paweł zdobywał doświadczenie managerskie w państwowych i prywatnych spółkach sektora informatycznego i chemicznego. W projekcie BIOSTRA pełni funkcję project managera odpowiedzialnego za planowanie, koordynowanie oraz alokowanie zasobów związanych z realizacją projektu.

Nasz zespół

Łączy pasję, wiedzę oraz zaangażowanie, aby przyczynić się do tworzenia bardziej zrównoważonego i ekologicznego świata.

Wspólnie pracujemy nad rozwojem technologii BIOSTRA, aby rozwiązywać problemy gospodarowania bioodpadami i wspierać rolnictwo ekologiczne na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Porozmawiaj z ekspertami

biuro@biostra.pl

+48 534 480 829

przejdź do kontaktu